Hours
Minutes
Seconds

Ako sa zaspievať vysoké tóny bez toho aby si si namáhal hrdlo?

7 lekcií, kde sa dozvieš ako namiesto sileného tlačenia hrdla prirodzene zaspievaš vysoké tóny bez akejkoľvek námahy. 

Za posledné roky sme riešili zo žiakmi presne tieto problémy. Problém ako sa naučiť správnu techniku spevu. Áno je to pravda. Keď sa chceš niečo naučiť musíš tráviť celé hodiny na You tube hladaním tútorialov a lekcií spevu a potom si kúpiš kurz, ktorý nie je lacný a je v angličtine a ty zrazu zistiš, ze aj keď vieš anglicky aj tak nechápeš čo ti ten lektor vysvetluje.

         Teraz sa ťa spýtam?

Práve teraz máš jedinečnú možnosť premeniť tento scenár na skutočnosť.

Edge ton.

Čo je to Edge ton? – Tón na hrane?

Je to tón s jemne spojenými hlasivkami. Toto je zabudnutý alebo ignorovaný princíp v hlasovom tréningu. Tréning okrajových svalov hlasiviek vytvára kvalitu tónu a presnosť tónu. Edge tón pochádza zo starej talianskej školy  Mesa de Voche, čo sa dá pripodobniť k jemnému plaču. Hlavný význam Edge tónu je, že vytvára spojenie medzi registrami. Akonáhle sú okraje spojené pomocou princípu kompresie, môžu zostať v zábere aj pri vzdušnom tóne. Celá myšlienka spojenia od Hrudného hlasu k Zmiešanému hlasu a od Zmiešaného hlasu k Hlavovému hlasu závisí od dvoch hlavných princípov: od vibrácií hlasiviek a od rezonancie a kvality tónu.

Je to zvuk, ktorý dosiahneme jemným spojením hlasiviek. Tým, že sa hlasivky iba dotýkajú, vydávajú zvuk ako vrzganie dverí. V nízkych tónoch to isté jemné spojenie hlasiviek voláme Brumendo, vo vysokých tónov je to Edge tón.

Edge ton ma prenikavý kovový zvuk. Dá sa pripodobniť detskému plaču, alebo mrnčaniu.

Na čo potrebujem Edge ton pri speve.

Edge ton používame na prechod cez hlasové rezonancie-to znamená, že z hlbokých tónov v hrudnom hlase  sa dostaneme do vysokých tónov v hlavovom hlase pomocou techniky Edge tónu.

Kde môžeme použiť Edge tón? Edge sa používa v mnohých štýloch populárnej hudby a väčšinou vo vysokých tónoch, keď je hlasitosť veľmi vysoká a do tónov potrebujeme pridať prenikavý, kovový zvuk. Medzi príklady patrí heavy, rock, gospel, pop a silná soulová hudba.

Speváci, ktorí často spievajú  v Edge tóne.

Bono-You 2, Steven Tyler (Aerosmith), James Brown, Celine Dion, Aretha Franklin, Mick Jagger, Janis Joplin, Jon Bon Jovi, Freddie Mercury, Liza Minelli, Barbra Streisand, Tina Turner a mnoho dalších.

Patria sem aj mužskí klasickí speváci, ktorí spievajú nahlas vysokým hlasom, ako napríklad Placido Domingo a Luciano Pavarotti.

 

Ako používajú Edge tón tvoje spevácke idoly?

Prečo potrebujeme Edge tón?

 

Ak si predstavíte svoj hlas ako nástroj, má zmysel starať sa oň ako taký. To znamená udržiavať ho v dostatočne dobrom stave, aby ste z neho získali požadované zvuky bez toho, aby ste riskovali prílišné poškodenie alebo opotrebovanie. Presne to robia hlasové rozcvičky.. 

Pravdou je, že spevom  bez správnej techniky  si môžete namáhať vaše hlasivky.. V priebehu času môže namáhanie hlasiviek zlou technikou a zlou podporou dychu spôsobiť slabosť hlasu a môže tiež potenciálne viesť k poškodeniu. 

S rozcvičkami navrhnutými na posilnenie vašich hlasiviek môžete byť pripravení sebavedomo spievať takmer všetko, po čom vaše srdce túži. Pamätajte si, že hlas je sval a na dosiahnutie vašich hudobných cieľov potrebuje riadne cvičenie. 

Dôležitosť hlasovej rozcvičky pred vystúpením je niečo, na čom sa takmer všetci zhodujú a je to tiež niečo, čo sa každý môže ľahko naučiť robiť.

Hlasová rozcvička uvoľnuje svaly.

Spev zapája hlasivky a vnútorné svaly hrtana, pričom oboje rozhodne nechcete poškodiť. Rozcvičkou predtým, ako začnete spievať, im dáte šancu uvoľniť sa a relaxovať. Uvoľnenie napätia z tela a hlasu tiež znižuje vaše šance na zranenie hlasu. Natiahnutím hlasiviek ste tiež lepšie pripravení spievať v rôznych štýloch alebo registroch.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj hlas.

Na hlasových rozcvičkách  je  skvelé, že vás skutočne vycvičia, aby ste sa stali lepším spevákom. Čím viac budete cvičiť svoje hlasové techniky, tým budete lepší. 

 Speváci často využivajú rozcvičky na vybudovanie vokálnych techník, ktoré chcú použiť. 

Hlasové rozcvičky sú skvelé na posilnenie vašich vokálnych registrov a umožňujú vám spievať plynulo vo vyšších alebo nižších tónoch.

 Sú tiež užitočné, keď sa chcete naučiť prechádzať Hrudným hlasom,Mixom a Hlavovým hlasom a toto všetko spojiť  do jedného silného hlasu s veľkým rozsahom.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj sluch.

Ďalším faktorom  je ,že hlasovou rozvičkou sa môže skutočne zlepšiť váš sluch,pretože automaticky zapájame aj  tréning nášich uší.

Zameranie pozornosti na intonácie, rozpoznanie intervalov to všetko vám poskytne lepšiu predstavu o tónoch,ktoré spievate.

Hlasová rozcvička šetrí tvoj hlas.

Ak chcete spievať celý život, potom sú hlasové rozcvičky jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako si udržať zdravý hlas. Čím zdravší je váš hlas, tým dlhšie ho budete môcť používať a zdieľať s celým svetom. 

Nezabudnite si uvolniť svaly, aby ste sa presvedčili, že ste pripravení spievať to, čo ste plánovali. Dôležité je mať na pamäti, aby ste hlasivky v žiadnom prípade nepreťažovali. Tlačenie svalov nad ich hranicu bude slúžiť iba na opotrebovanie hlasu a potenciálne môže spôsobiť poškodenie.

 Preto ak sa vaše hlasivky a ostatné vnútorné svaly Hrtana počas rozcvičky cítia unavené, určite ich počúvajte a nevytláčajte ich nad úroveň pohodlia.

 Možno sa vám hneď nepodarí zvládnuť toľko, koľko by ste chceli, ale tým, že budete trpezliví, môžete sa až do tohto bodu vypracovať so zdravým hlasom, ktorý sa bude v nasledujúcich rokoch stále zlepšovať.

Kto som, aby som ti radila?

Volám sa Eva Bittová a spevu sa venujem už od detstva. Spievala som v rôznych projektoch a v roku 2002 som sa zúčastnila ako vokalistka Tour Vaša Patejdla, kde účinkovali aj Jozef Ráž, Peter Nagy, Katka Hasprová.  Ďalej som spolupracovala so speváčkami ako: Adriena Bartošová, Oľga Záblacká a iní.

Bola som na tom tak isto ako ty

Po dlhšom spievaní som mala sucho v hrdle, bolesť v krku a zachrípnutosť. Strávila som veľa času hľadaním videí na YouTube, až som raz objavila učiteľa, Majstra menom Seth Riggs. Učil spevákov ako Steve Wonder, Michael Jackson, Bryan Adams, Lione Richi, Michael Bolton, Madonna a mnoho ďalších.

Zaplatila som si online lekcie a absolvovala jeho kurz /cca 1000 dolárov/ , ale neoľutovala som. Naučila som sa, v čom spočíva tajomstvo správneho spevu, v technike ktorá sa volá Mix Voice. Túto techniku som začala používať v praxi a dosiahla svoj vytúžený cieľ

spev, aký používajú svetové hviezdy. Je to už takmer 15 rokov, čo učím budúcich spevákov túto techniku a dosahujú s ňou výsledky.

Ako spievajú naši absolventi, ktorí používajú náš kurz.

Referencie.

Často som riešila trému a stiahnuté hrdlo, teraz viem že technikou sa to dá ľahko vyriešiť.

5/5

Úžasná koučka, perfektne všetko vysvetlí, poradí, vychytá chybičky a pomôže odstrániť zlozvyky pri spievaní, veľmi odporúčam, mňa to posúva stále vpred. Aj keď rada spievam, často som riešila trému a stiahnuté hrdlo, teraz viem že technikou sa to dá ľahko vyriešiť. 🔝👌☺️🎙️🎶♥️

Petronela Zbynek Drlik

Spievanie v mixe mi ukázalo, že zvládnem spievať dlhšie a "bez trápenia"

5/5
Odporúčam všetkými desiatimi ☺️ Prihlásila som sa na výuku spevu ku Eve Bitto, aby som sa zlepšila v tom, čo ma v živote napĺňa a naozaj baví. ☺️ Mala som spolu 5 hodín, a pociťujem veľké zlepšenie. Spievanie v mixe mi ukázalo, že zvládnem spievať dlhšie a „bez trápenia“, bez bolesti hrdla, a že zvládnem spievať aj vo vyšších tónoch silnejšie. Teším sa ako budem môcť túto techniku rozširovať do piesní ktoré spievam ☺️ určite sa do budúcnosti opäť prihlásim. Eva Bitto je  skvelá couchka, pomôže s radosťou, vie správne nakopnúť a motivovať a čo je dôležité, že výsledok bol viditeľný hneď ☺️ takže ak zvažujete,určite nečakajte a prihláste sa ☺️
Odporúčam ☺️💓

Eliška Drobčiarová

Odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v speve a naučiť sa správne pracovať s hlasom.

5/5

Výuku spevu odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v speve a naučiť sa správne pracovať s hlasom. Preto odporúčam coacha Evu Bitto , lebo vám pomôže nájsť tú vašu cestu za skvelým hlasom:)

Tomáš Tomíí Hantoo

Ukážka z našeho kurzu-Edge Ton.

Edge cvičenie – Brumendo zhora nadol na päťtónovej stupnici. Toto cvičenie znie takto.
Toto cvičenie je podobné ako cvičenie Brumendo na Hrudnú rezonanciu. Cvičenie Brumendo sme používali na spojenie hlasiviek s minimálnou námahou. Edge zvuk veľmi málo zapája rezonanciu hrudníka, hlavy a hltanu, ale výrazne zapája hlasivky, aby boli  uvoľnené na  koordinácia potrebnú na zmiešanie týchto rezonancií.

V minulom kurze sme sa zameriavali predovšetkým na rezonancie, zatiaľ čo toto cvičenie sa zameriava viac na funkciu hlasiviek.
Začnite s neutrálnou samohláskou, čo je uvoľnený zvuk. Nesnažte sa samohlásku tvarovať. Myšlienkou je nechať  klesnúť čeľusť a nepoužívať žiadne svalstvo v tvári, vnútri úst alebo hrdla, okrem samotných hlasiviek.
Toto je začiatok všetkých vibrácií hlasiviek. Keď vydávate zvuk Brumenda, deje sa to,  že okraje hlasiviek vibrujú, zatiaľ čo hlas hrudníka zapája hrubší akord, ktorý vytvára viac zvuku.
Uistite sa, že zvuk pod vokálom Fry je uvoľnená hranová koordinácia, ale bez zapojenia hltana, takže získate mix, ktorý je zmesou hrudníka a hlavy.
Ale v tomto prípade hltan nie je nevyhnutne jedným z faktorov spájajúcich hlas.
Na ilustráciu, ak by som povedal, že zvuk pod vokálom Fry by bol uvoľnenou zmesou hlasu hlavy a hrudníka, len ako je tento.
Počuť jemný spev Fry pokračuje v spájaní hlasu.
Zvuk, ktorý ste práve počuli, bol vokál Fry.
S trochou väčšieho množstva vzduchu a trochou väčšej kompresie, ktorá naberá trochu viac svalových vlákien, toto cvičenie nakoniec spôsobí, že všetky prestávky z hlasu vymažete.

 

Čo všetko obsahuje kerz-Edge Tón?

Video obsahuje 10 videí v 25 minútach, kde si rozcvičiš hrudný hlas, hlavový hlas, a spojenie tychto dvoch hlasov do jedného hlasu s velkým rozsahom.

 Videá sú robené jednoduchou a logickou formou, aby boli ľahko pochopiteľné pre začiatočníkov ale aj pokročilých.

Čo získaš?

Získaš doživotný prístup na videa s cvičeniami.Ako Bónus získaš tie isté cvičenia  vo formáte Mp3,ktoré si stiahneš do mobilu a cvičíš kdekolvek potrebuješ.

Všetky cvičenia sú profesionálne naspievané speváčkou Eva Bitto podľa predlohy svetových učiteľov a svetových speváckych hviezd ako : Ariana Grande, Taylor Swift, Christina Aquilera, Justin Timbrlake a iní. 

 Takže  získaš  KNOW HOW , ktoré sa iní speváci učili roky.

Čo pre teba mám?

Čo sa vďaka kurzu naučíš naučíš?

Varovanie.

Nebudem ti sľubovať, že sa rýchlo a ľahko naučíš spievať.

Viem len, že hlasová rozcvička funguje veľmi dobre mne a našim žiakom. Verím, že môže pomôcť aj tebe.

Tvoje výsledky závisia od  ochoty pracovať na sebe a od času, ktorý venuješ cvičeniu.

 

Čo by si mal urobiť teraz?

Tento kurz môžeš získať Bežná cena 97 Eur
TERAZ LEN ZA 47 EUR

V momente, keď uhradíš  cenu kurzu, tak ti príde automaticky email s linkom na stiahnutie.  Keď platíš cez priamy vklad na účet, odošleme ti prístupové údaje v momente, keď peniaze dorazia na náš účet.

Nie je v tom žiadny háčik

Možno sa sám seba pýtaš, prečo je to také lacné, keď sa tak veľa naučím. Kde je háčik? Viem, že existujú stránky, ktoré ti ponúkajú niečo lacné a potom ti každý mesiac strhnú peniaze z tvojej karty.

Nemám žiadne skryté mesačné členstvo

Dostávaš túto hlasovú rozcvičku za 47 eur, pretože rozcvička je nahratá ako videá, tekže tam nemusím byť osobne. V prípade, že by si zvládol učivo, ktoré je zahrnuté v rozcvičke za 10 lekcíí so mnou osobne, tak by si platil 250 eur, kedže hodina so mnou osobne stojí 25 eur. Zahraničný učitelia, ktorí učia to isté ako my, berú za hodinu od 50 do 250 eur.

Nemáš čo stratiť, všetko riziko je na mne

Získavaš 30 dňovú garanciu spokojnosti s kurzom.  Ak nebudeš s kurzom spokojný do 30 dní, tak ti vrátim celú tvoju investíciu do posledného centu .

Zhrnutie ponuky

Ďakujem veľmi pekne, že si sa dočítal až sem.
Teším sa na  kontakt s tebou,
s pozdravom -Výuka Spevu – Eva a Daniel Bitto.

Ak si náhodou uponáhľaný ako ja a takúto dlhú stránku prescrolluješ hneď na koniec, tak tu je zhrnutie.

🎸 Dávam ti možnosť získať online video rozcvičku spevu -Ako sa naučiť spievať aj bez učiteľa spevu, pomocou hlasovej rozcvičky?

🎸LEN ZA 47 EUR

🎸 Nie je v tom žiadny háčik.

🎸 Nepridám ťa do žiadneho mesačného členstva a ani nič podobné.

🎸 Ak sa ti nebude táto video hlasová rozcvička  páčiť, daj mi vedieť a ja ti vrátim tvojich 47 Eur.

🎸 Klikni sem a získaj svoju video hlasovú rozcvičku hneď teraz.

🎸 Nebudeš to ľutovať.

Áno, chcem získať svoj online kurz :

Ako spievať vysoké tóny?

TERAZ LEN ZA 47 EUR, NAMIESTO 97 EUR

Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru.

Fakturačné údaje

Vaša objednávka

Produkt Cena spolu
Ako spievať vysoké tóny bez námahy hrdla ? (Edge ton)  × 1 47,00
Medzisúčet 47,00
Cena spolu 47,00
IBA TERAZ!!! V ZĽAVE !!!
Zakúp si aj 30 minútovú Mp3 hlasovú rozvičku v hodnote 7 eur, namiesto bežnej ceny 14 eur na stiahnutie do mobilu alebo do auta a cvič po ceste do práce.
  • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Untitled-2
Major-Credit-Card-Logos

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí a neposkytneme ich tretím stranám.

Čo získavaš?

Video hlasovú rozcvičku-Ako sa naučiť spievať aj bez učiteľa spevu.

Kontakt

Potrebujete pomôcť, zavolajte mi na tel.0907 196 254  alebo napíšte na vyukaspevu1@gmail.com  Eva Bitto

Referencie.

5/5

Speváci zo zboru sa rozcvičujú našou hlasovou rozcvičkou.

Vierka Berkyová

Richard

4.5/5

„Naučil som sa, že potrebujem používať 3 rezonancie /MIX/ , aby som bol výborným spevákom“

Richard Hrnko /Anunnaki/

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak náhodou nebudeš do 30 dní s kurzom spokojný tak my daj vedieť a ja ti vrátim tvoje peniaze bez akýchkoľvek otázok.

Kontaktné informácie

Eva and Daniel Bitto
tel.  0907 196 254
vyukaspevu1@gmail.com

Loading...

Spracovávanie...

Prosím počkajte, spracovávame vašu platbu!

Chvíľu počkajte, presmerujeme Vás!