Ako sa dá naučiť spievať aj bez učiteľa spevu pomocou Mp3 hlasovej rozcvičky.

Hodín
Minút
Sekund

15 mp3 hlasových cvičení naspievaných podľa svetových spevákov, vďaka ktorým si zlepšíš o 100% svoj spev aj bez hlasového kouča.

Tvoj scenár

 – Mávaš akcie,vystúpenia,alebo nahrávaš v štúdiu a nemá ťa kto rozcvičiť? 

 – Tvoj hlas neznie tak ano si čakal?

 – Chýba ti väčšia istota pri speve?

 – Bola ťa hrdlo, keď sa snažíš spievať vysoké    tóny?

  -Nemáš s kým cvičiť, alebo nemáš hudobný nástroj

Stojíš na pódium a máš trému, pretože si  nemal ako rozcvičiť svoj hlas?

Teraz si predstav iný scenár:

Práve teraz máš jedinečnú možnosť premeniť tento scenár na skutočnosť.

Ako sa rozcvičujú tvoje spevácke idoly?

Prečo je hlasová rozcvička taká dôležitá?

 

Ak si predstavíte svoj hlas ako nástroj, má zmysel starať sa oň ako taký. To znamená udržiavať ho v dostatočne dobrom stave, aby ste z neho získali požadované zvuky bez toho, aby ste riskovali prílišné poškodenie alebo opotrebovanie. Presne to robia hlasové rozcvičky.. 

Pravdou je, že spevom  bez správnej techniky  si môžete namáhať vaše hlasivky.. V priebehu času môže namáhanie hlasiviek zlou technikou a zlou podporou dychu spôsobiť slabosť hlasu a môže tiež potenciálne viesť k poškodeniu. 

S rozcvičkami navrhnutými na posilnenie vašich hlasiviek môžete byť pripravení sebavedomo spievať takmer všetko, po čom vaše srdce túži. Pamätajte si, že hlas je sval a na dosiahnutie vašich hudobných cieľov potrebuje riadne cvičenie. 

Dôležitosť hlasovej rozcvičky pred vystúpením je niečo, na čom sa takmer všetci zhodujú a je to tiež niečo, čo sa každý môže ľahko naučiť robiť.

Hlasová rozcvička uvoľnuje svaly.

Spev zapája hlasivky a vnútorné svaly hrtana, pričom oboje rozhodne nechcete poškodiť. Rozcvičkou predtým, ako začnete spievať, im dáte šancu uvoľniť sa a relaxovať. Uvoľnenie napätia z tela a hlasu tiež znižuje vaše šance na zranenie hlasu. Natiahnutím hlasiviek ste tiež lepšie pripravení spievať v rôznych štýloch alebo registroch.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj hlas.

Na hlasových rozcvičkách  je  skvelé, že vás skutočne vycvičia, aby ste sa stali lepším spevákom. Čím viac budete cvičiť svoje hlasové techniky, tým budete lepší. 

 Speváci často využivajú rozcvičky na vybudovanie vokálnych techník, ktoré chcú použiť. 

Hlasové rozcvičky sú skvelé na posilnenie vašich vokálnych registrov a umožňujú vám spievať plynulo vo vyšších alebo nižších tónoch.

 Sú tiež užitočné, keď sa chcete naučiť prechádzať Hrudným hlasom,Mixom a Hlavovým hlasom a toto všetko spojiť  do jedného silného hlasu s veľkým rozsahom.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj sluch.

Ďalším faktorom  je ,že hlasovou rozvičkou sa môže skutočne zlepšiť váš sluch,pretože automaticky zapájame aj  tréning nášich uší.

Zameranie pozornosti na intonácie, rozpoznanie intervalov to všetko vám poskytne lepšiu predstavu o tónoch,ktoré spievate.

Hlasová rozcvička šetrí tvoj hlas.

Ak chcete spievať celý život, potom sú hlasové rozcvičky jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako si udržať zdravý hlas. Čím zdravší je váš hlas, tým dlhšie ho budete môcť používať a zdieľať s celým svetom. 

Nezabudnite si uvolniť svaly, aby ste sa presvedčili, že ste pripravení spievať to, čo ste plánovali. Dôležité je mať na pamäti, aby ste hlasivky v žiadnom prípade nepreťažovali. Tlačenie svalov nad ich hranicu bude slúžiť iba na opotrebovanie hlasu a potenciálne môže spôsobiť poškodenie.

 Preto ak sa vaše hlasivky a ostatné vnútorné svaly Hrtana počas rozcvičky cítia unavené, určite ich počúvajte a nevytláčajte ich nad úroveň pohodlia.

 Možno sa vám hneď nepodarí zvládnuť toľko, koľko by ste chceli, ale tým, že budete trpezliví, môžete sa až do tohto bodu vypracovať so zdravým hlasom, ktorý sa bude v nasledujúcich rokoch stále zlepšovať.

Kto som, aby som ti radila?

Volám sa Eva Bitto a spevu sa venujem uz od detstva. Spievala som v rôznych projektoch a v roku 2002 som sa zúčastnila ako vokalistka Tour Vaša Patejdla a jeho hosti –Jozef Ráž, Peter Naď, Katka Hasprová a iní. 

Bola som na tom tak isto ako ty

Po dlhšom spievaní som mala sucho v hrdle, bolesť v krku a zachrípnutosť. Strávila som veľa času hľadaním videí na YouTube, až som raz objavila učiteľa, majstra menom Seth Riggs. Učil spevákov ako Steve Wonder, Michael Jackson, Bryan Adams, Lione Richi, Michael Bolton, Madonna a mnoho ďalších.
Zaplatila som si online lekcie a absolvovala jeho kurz /cca 1000 dolárov/ , ale neoľutovala som. Naučila som sa, v čom spočíva tajomstvo správneho spevu, v technike ktorá sa vola Mix Voice. Tuto techniku som začala používať v praxi a dosiahla svoj vytúžený cieľ
spev, aký používajú svetové hviezdy. Je to už takmer 15 rokov, čo učím budúcich spevákov túto techniku a dosahujú s ňou výsledky.

Ako spievajú naši žiaci, ktorí používajú hlasovú rozvičku.

Referencie

cvičenia sú veľmi účinné, prehľadné, výborne sa nasledujú. Odporúčam!!! 

5/5

Každý víkend spievam v našom Red Cat Cabarete, a potrebujem rýchlo a kvalitne zahriať hlasivky. Eva Bitto je skvelá, ide rovno k veci, aj cvičenia sú veľmi účinné, prehľadné, výborne sa nasledujú. Odporúčam!!! Lucia Šípošová.

 

Teraz zaspievam tóny, ktoré by som si ani nepomyslel, že to s mojím hlasom môžem dokázať.  

5/5

Pred pár rokmi, po tom ako som mal po každom spievaní bolesť hlasiviek a doktorka mi povedala, že som si ich riadne zničil, (odporučila mi, úplne prestať spievať na niekoľko mesiacov, alebo nájsť si fundovaného učiteľa spevu.V tom čase som na Slovensku našiel v podstate iba dvoch ľudí, ktorí učili spev inou medótou ako v hudobných školách.  Jedným z nich bola Eva Bitto. Začal som k nej chodiť na hodiny spevu . Vrelo vám ju odporúčam!  Teraz zaspievam tóny, ktoré by som si ani nepomyslel, že to s mojím hlasom môžem dokázať.   Peter Chovanák.

Čo pre teba mám?

Čo sa v mojom kurze naučíš?

Ukážka z hlasovej rozcvičky.

No playlist selected. Please select a playlist

Čo by si mal urobiť teraz?

Túto hlasovú rozcvičku môžeš získať Bežná cena 14 Eur
Teraz len za 7 Eur

V momente, keď uhradíš  cenu kurzu, tak ti príde automaticky email s linkom na stiahnutie.  Keď platíš cez priamy vklad na účet odošleme ti prístupové údaje v momente, keď peniaze dorazia na náš účet.

Nie je v tom žiadny háčik.

Možno sa sám seba pýtaš, prečo je to také lacné, keď sa tak veľa naučím. Kde je háčik? Viem, že existujú stránky ktoré ti ponúkajú niečo lacné, ale potom ti každý mesiac strhnú peniaze z tvojej karty.

Nemám žiadne skryté mesačné členstvo.

 Rozcvička stojí  len za 7 Eur, pretože je prednahratý vopred ako  mp3 a ja tam osobne nemusím byť. V prípade, že by si zvládol tieto cvičenia za 12 lekcií so mnou online, stálo by ťa to 240 eur, pretože   1 hodina stojí  20 eur

Nemáš čo stratiť, všetko riziko je na mne.

Získavaš garanciu 100 percent spokojnosti s kurzom. Ak nebudeš spokojný do 30.dní, tak ti vrátim celú tvoju investíciu do posledného centu a kurz si môžeš nechať , alebo ho niekomu darovať.

Zhrnutie ponuky

Ďakujem veľmi pekne, že si sa dočítal až sem.
Teším sa na ďalší kontakt s tebou.
S pozdravom -Eva and Daniel Bitto

Ak si náhodou ako ja a takúto dlhú stránku prescrolluješ hneď na koniec, tak tu je zhrnutie.

  • Dávam ti možnosť získať online Mp3 hlasovú rozcvičku – Len za 7 Eur
  • Nie je v tom žiadny háčik.
  • Nepridám ťa do žiadneho mesačného členstva, ani nič podobné.
    -Ak sa ti nebude táto mp3 rozcvička  páčiť, daj mi vedieť a ja ti vrátim tvojich 7 Eur.
    Klikni na „Áno chcem sa naučiť spievať   a získaj ju hneď teraz.  Nebudeš to ľutovať.

Áno, chcem získať mp3 hlasovú rozcvičku

TERAZ LEN ZA 7 EUR, MIESTO BEŽNEJ CENY 14 EUR

Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru.

Fakturačné údaje

Vaša objednávka

Produkt Cena spolu
Hlasová mp3 rozcvička  × 1 7,00
Medzisúčet 7,00
Cena spolu 7,00
  • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Untitled-2
Major-Credit-Card-Logos

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí a neposkytneme ich tretím stranám.

Čo získavaš ?

Mp3 hlasovú rozcvičku

Eva Bitto

Potrebuješ pomôcť ? Zavolaj na tel. 0907 196 254 ,alebo napíš na vyukaspevu1@gmail.com                        Eva and Daniel Bitto

Recenzie.

5/5

„V živote som nevedela že existuje niečo také, ako spievanie v MIXE.“

Vierka Berkyová

4.5/5

„Naučil som sa, že potrebujem používať 3 rezonancie /MIX/ , aby som bol výborným spevákom“

Richard Hrnko /Anunnaki/

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Ak náhodou nebudeš s kurzom spokojný do 3o dní,  daj mi vedieť a ja ti vrátim tvoje peniaze bez akýchkoľvek otázok.

Kontaktné informácie

Eva and Daniel Bitto
tel.  0907 196 254
vyukaspevu1@gmail.com 

Loading...

Spracovávanie...

Prosím počkajte, spracovávame vašu platbu!

Chvíľu počkajte, presmerujeme Vás!