Ako sa dá naučiť spievať aj bez učiteľa spevu pomocou video hlasovej rozcvičky?

15 hlasových cvičení naspievaných podľa svetových spevákov, vďaka ktorým si zlepšíš o 100% svoj spev aj bez hlasového kouča.

Hodín
Minút
Sekund

Tvoj scenár

Teraz si predstav iný scenár:

Práve teraz máš jedinečnú možnosť premeniť tento scenár na skutočnosť.

Ako sa rozcvičujú tvoje spevácke idoly?

Prečo je hlasová rozcvička taká dôležitá?

 

Ak si predstavíte svoj hlas ako nástroj, má zmysel starať sa oň ako taký. To znamená udržiavať ho v dostatočne dobrom stave, aby ste z neho získali požadované zvuky bez toho, aby ste riskovali prílišné poškodenie alebo opotrebovanie. Presne to robia hlasové rozcvičky.. 

Pravdou je, že spevom  bez správnej techniky  si môžete namáhať vaše hlasivky.. V priebehu času môže namáhanie hlasiviek zlou technikou a zlou podporou dychu spôsobiť slabosť hlasu a môže tiež potenciálne viesť k poškodeniu. 

S rozcvičkami navrhnutými na posilnenie vašich hlasiviek môžete byť pripravení sebavedomo spievať takmer všetko, po čom vaše srdce túži. Pamätajte si, že hlas je sval a na dosiahnutie vašich hudobných cieľov potrebuje riadne cvičenie. 

Dôležitosť hlasovej rozcvičky pred vystúpením je niečo, na čom sa takmer všetci zhodujú a je to tiež niečo, čo sa každý môže ľahko naučiť robiť.

Hlasová rozcvička uvoľnuje svaly.

Spev zapája hlasivky a vnútorné svaly hrtana, pričom oboje rozhodne nechcete poškodiť. Rozcvičkou predtým, ako začnete spievať, im dáte šancu uvoľniť sa a relaxovať. Uvoľnenie napätia z tela a hlasu tiež znižuje vaše šance na zranenie hlasu. Natiahnutím hlasiviek ste tiež lepšie pripravení spievať v rôznych štýloch alebo registroch.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj hlas.

Na hlasových rozcvičkách  je  skvelé, že vás skutočne vycvičia, aby ste sa stali lepším spevákom. Čím viac budete cvičiť svoje hlasové techniky, tým budete lepší. 

 Speváci často využivajú rozcvičky na vybudovanie vokálnych techník, ktoré chcú použiť. 

Hlasové rozcvičky sú skvelé na posilnenie vašich vokálnych registrov a umožňujú vám spievať plynulo vo vyšších alebo nižších tónoch.

 Sú tiež užitočné, keď sa chcete naučiť prechádzať Hrudným hlasom,Mixom a Hlavovým hlasom a toto všetko spojiť  do jedného silného hlasu s veľkým rozsahom.

Hlasovou rozcvičkou trénuješ svoj sluch.

Ďalším faktorom  je ,že hlasovou rozvičkou sa môže skutočne zlepšiť váš sluch,pretože automaticky zapájame aj  tréning nášich uší.

Zameranie pozornosti na intonácie, rozpoznanie intervalov to všetko vám poskytne lepšiu predstavu o tónoch,ktoré spievate.

Hlasová rozcvička šetrí tvoj hlas.

Ak chcete spievať celý život, potom sú hlasové rozcvičky jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako si udržať zdravý hlas. Čím zdravší je váš hlas, tým dlhšie ho budete môcť používať a zdieľať s celým svetom. 

Nezabudnite si uvolniť svaly, aby ste sa presvedčili, že ste pripravení spievať to, čo ste plánovali. Dôležité je mať na pamäti, aby ste hlasivky v žiadnom prípade nepreťažovali. Tlačenie svalov nad ich hranicu bude slúžiť iba na opotrebovanie hlasu a potenciálne môže spôsobiť poškodenie.

 Preto ak sa vaše hlasivky a ostatné vnútorné svaly Hrtana počas rozcvičky cítia unavené, určite ich počúvajte a nevytláčajte ich nad úroveň pohodlia.

 Možno sa vám hneď nepodarí zvládnuť toľko, koľko by ste chceli, ale tým, že budete trpezliví, môžete sa až do tohto bodu vypracovať so zdravým hlasom, ktorý sa bude v nasledujúcich rokoch stále zlepšovať.

Kto som, aby som ti radila?

Volám sa Eva Bittová a spevu sa venujem už od detstva. Spievala som v rôznych projektoch a v roku 2002 som sa zúčastnila Tour Vaša Patejdla, kde účinkovali aj Jozef Ráž, Peter Nagy, Katka Hasprová.  Ďalej som spolupracovala so speváčkami ako: Adriena Bartošová, Oľga Záblacká a iní.

Bola som na tom tak isto ako ty

Po dlhšom spievaní som mala sucho v hrdle, bolesť v krku a zachrípnutosť. Strávila som veľa času hľadaním videí na YouTube, až som raz objavila učiteľa, Majstra menom Seth Riggs. Učil spevákov ako Steve Wonder, Michael Jackson, Bryan Adams, Lione Richi, Michael Bolton, Madonna a mnoho ďalších.

Zaplatila som si online lekcie a absolvovala jeho kurz /cca 1000 dolárov/ , ale neoľutovala som. Naučila som sa, v čom spočíva tajomstvo správneho spevu, v technike ktorá sa volá Mix Voice. Túto techniku som začala používať v praxi a dosiahla svoj vytúžený cieľ

spev, aký používajú svetové hviezdy. Je to už takmer 15 rokov, čo učím budúcich spevákov túto techniku a dosahujú s ňou výsledky.

Ako spievajú naši absolventi, ktorí používajú našu hlasovú rozcvičku.

Referencie

Často som riešila trému a stiahnuté hrdlo, teraz viem že technikou sa to dá ľahko vyriešiť.

5/5

Úžasná koučka, perfektne všetko vysvetlí, poradí, vychytá chybičky a pomôže odstrániť zlozvyky pri spievaní, veľmi odporúčam, mňa to posúva stále vpred. Aj keď rada spievam, často som riešila trému a stiahnuté hrdlo, teraz viem že technikou sa to dá ľahko vyriešiť. 🔝👌☺️🎙️🎶♥️

Petronela Zbynek Drlik

Spievanie v mixe mi ukázalo, že zvládnem spievať dlhšie a "bez trápenia"

5/5
Odporúčam všetkými desiatimi ☺️ Prihlásila som sa na výuku spevu ku Eve Bitto, aby som sa zlepšila v tom, čo ma v živote napĺňa a naozaj baví. ☺️ Mala som spolu 5 hodín, a pociťujem veľké zlepšenie. Spievanie v mixe mi ukázalo, že zvládnem spievať dlhšie a „bez trápenia“, bez bolesti hrdla, a že zvládnem spievať aj vo vyšších tónoch silnejšie. Teším sa ako budem môcť túto techniku rozširovať do piesní ktoré spievam ☺️ určite sa do budúcnosti opäť prihlásim. Eva Bitto je  skvelá couchka, pomôže s radosťou, vie správne nakopnúť a motivovať a čo je dôležité, že výsledok bol viditeľný hneď ☺️ takže ak zvažujete,určite nečakajte a prihláste sa ☺️
Odporúčam ☺️💓

Eliška Drobčiarová

Odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v speve a naučiť sa správne pracovať s hlasom.

5/5

Výuku spevu odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v speve a naučiť sa správne pracovať s hlasom. Preto odporúčam coacha Evu Bitto , lebo vám pomôže nájsť tú vašu cestu za skvelým hlasom:)

Tomáš Tomíí Hantoo

Ukážka z našej video rozcvičky.

Vysvetlenie ako spievať cvičenie-Liproll.

Položte si prsty na líca a mierne ich nadvihnete okolo pier. Zuby sa jemne o seba  dotýkajú. Pery  sú uvolnené a malým tlakom vzduchu sa ich snažíme rozvibrovať.Potom použijeme zvuk „UH“a necháme pery jemne bublať ako ked fúkame perami do vody a neskôr skúšame zaspievať tóny.

Nechajte pracovať len vzduch. Uvolnite si líca,hrdlo a celú tvár.Čim pomalšie dokážete kontrolovať vibráciu pier ,tým lepšie.

Na začiatku si velmi nevšímajte ladenie,doležitejšie je uvolnenosť pier a udržanie spojených hlasiviek.

Snažte sa mať spojené hlasivky tak aby vám nepreskočil hlas do falzetu.

Vo všetkých cvičeniach sa snažíme cítiť rezonancie,v spodných častiach vášho rozsahu cítite tón v ústach a ako spievate vyššie do hlavového hlasu,tóny vám postupujú viacej za mäkké podnebie a rezonanciu cítite až v zadnej časti hlavy.

Ako spievame do vyšších tónov posúvame hrtan nižšie tým, že otvárame viacej ústa a dávame väčší tlak brucha tým, že ho vytláčame smerom dopredu. 

Do tónov tiež pridáme ako keby detský plač.

Čo všetko obsahuje video rozcvička.

Video obsahuje 10 videí v 25 minútach, kde si rozcvičiš hrudný hlas, hlavový hlas, a spojenie tychto dvoch hlasov do jedného hlasu s velkým rozsahom.

 Videá sú robené jednoduchou a logickou formou, aby boli ľahko pochopiteľné pre začiatočníkov ale aj pokročilých.

Čo získaš?

Získaš doživotný prístup na videa s cvičeniami.Ako Bónus získaš tie isté cvičenia  vo formáte Mp3,ktoré si stiahneš do mobilu a cvičíš kdekolvek potrebuješ.

Všetky cvičenia sú profesionálne naspievané speváčkou Eva Bitto podľa predlohy svetových učiteľov a svetových speváckych hviezd ako : Ariana Grande, Taylor Swift, Christina Aquilera, Justin Timbrlake a iní. 

 Takže  získaš  KNOW HOW , ktoré sa iní speváci učili roky.

Čo pre teba mám?

Čo sa vďaka hlasovej rozcvičke naučíš?

Varovanie.

Nebudem ti sľubovať, že sa rýchlo a ľahko naučíš spievať.

Viem len, že hlasová rozcvička funguje veľmi dobre mne a našim žiakom. Verím, že môže pomôcť aj tebe.

Tvoje výsledky závisia od  ochoty pracovať na sebe a od času, ktorý venuješ cvičeniu.

 

Čo by si mal urobiť teraz?

Tento kurz môžeš získať Bežná cena 49 Eur
TERAZ LEN ZA 29 EUR

V momente, keď uhradíš  cenu kurzu, tak ti príde automaticky email s linkom na stiahnutie.  Keď platíš cez priamy vklad na účet, odošleme ti prístupové údaje v momente, keď peniaze dorazia na náš účet.

Nie je v tom žiadny háčik

Možno sa sám seba pýtaš, prečo je to také lacné, keď sa tak veľa naučím. Kde je háčik? Viem, že existujú stránky, ktoré ti ponúkajú niečo lacné a potom ti každý mesiac strhnú peniaze z tvojej karty.

Nemám žiadne skryté mesačné členstvo

Dostávaš túto hlasovú rozcvičku za 29 eur, pretože rozcvička je nahratá ako videá, tekže tam nemusím byť osobne. V prípade, že by si zvládol učivo, ktoré je zahrnuté v rozcvičke za 10 lekcíí so mnou osobne, tak by si platil 250 eur, kedže hodina so mnou osobne stojí 25 eur. Zahraničný učitelia, ktorí učia to isté ako my, berú za hodinu od 50 do 250 eur.

Nemáš čo stratiť, všetko riziko je na mne

Získavaš 30 dňovú garanciu spokojnosti s kurzom.  Ak nebudeš s kurzom spokojný do 30 dní, tak ti vrátim celú tvoju investíciu do posledného centu .

Zhrnutie ponuky

Ďakujem veľmi pekne, že si sa dočítal až sem.
Teším sa na  kontakt s tebou,
s pozdravom -Výuka Spevu – Eva a Daniel Bitto.

Ak si náhodou uponáhľaný ako ja a takúto dlhú stránku prescrolluješ hneď na koniec, tak tu je zhrnutie.

🎸 Dávam ti možnosť získať online video rozcvičku spevu -Ako sa naučiť spievať aj bez učiteľa spevu, pomocou hlasovej rozcvičky?

🎸LEN ZA 29 EUR

🎸 Nie je v tom žiadny háčik.

🎸 Nepridám ťa do žiadneho mesačného členstva a ani nič podobné.

🎸 Ak sa ti nebude táto video hlasová rozcvička  páčiť, daj mi vedieť a ja ti vrátim tvojich 29 Eur.

🎸 Klikni sem a získaj svoju video hlasovú rozcvičku hneď teraz.

🎸 Nebudeš to ľutovať.

Áno, chcem získať svoju video rozcvičku :

Ako sa dá  naučiť spievať aj bez učiteĺa spevu pomocou video hlasovej rozcvičky?

TERAZ LEN ZA 29 EUR

Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru.

Fakturačné údaje

Vaša objednávka

Produkt Cena spolu
Video rozcvička  × 1 29,00
Medzisúčet 29,00
Cena spolu 29,00
IBA TERAZ!!! V ZĽAVE !!!
Zakúp si aj 30 minútovú Mp3 hlasovú rozvičku v hodnote 7 eur, namiesto bežnej ceny 14 eur na stiahnutie do mobilu alebo do auta a rozcvič svoje hlasivky rýchlo a účinne.
  • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Untitled-2
Major-Credit-Card-Logos

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí a neposkytneme ich tretím stranám.

Čo získavaš?

Video hlasovú rozcvičku-Ako sa naučiť spievať aj bez učiteľa spevu.

Kontakt

Potrebujete pomôcť, zavolajte mi na tel.0907 196 254  alebo napíšte na vyukaspevu1@gmail.com  Eva Bitto

Referencie.

5/5

Speváci zo zboru sa rozcvičujú našou hlasovou rozcvičkou.

Vierka Berkyová

Richard

4.5/5

„Naučil som sa, že potrebujem používať 3 rezonancie /MIX/ , aby som bol výborným spevákom“

Richard Hrnko /Anunnaki/

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak náhodou nebudeš do 30 dní s kurzom spokojný tak my daj vedieť a ja ti vrátim tvoje peniaze bez akýchkoľvek otázok.

Kontaktné informácie

Eva and Daniel Bitto
tel.  0907 196 254
vyukaspevu1@gmail.com

Loading...

Spracovávanie...

Prosím počkajte, spracovávame vašu platbu!

Chvíľu počkajte, presmerujeme Vás!